Korporacyjny design, sala konferencyjno-szkoleniowa, bezpłatny dostęp do internetu, strefa wypoczynkowa oraz lokalizacja w biznesowym centrum Lublina przy ulicy Zana sprawiają, że Miejska Przestrzeń Co-workingowa jest idealnym miejscem do pracy dla każdego start-upowca. Dodatkowym atutem jest brak jakichkolwiek opłat i kosztów, dzięki czemu przedsiębiorca stawiający pierwsze kroki w poważnym świecie biznesu może skupić się wyłącznie na rozwijaniu własnego pomysłu. Ponadto, dzięki otwartości dla mieszkańców Lublina, początkujący biznesmeni mogą nie tylko przedyskutować swój pomysł w szerszym gronie, korzystając z opinii innych, pracujących w przestrzeni start-upowców, ale również nawiązać cenne kontakty, dzięki którym podróż przez świat biznesu może okazać się znacznie łatwiejsza.

Z przestrzeni co-workingowej mogą korzystać przedsiębiorcy, prowadzący działalność nie dłużej niż 2 lata, poszukujący wsparcia w początkowej fazie rozwoju swoich start-upów technologicznych, jak również osoby fizyczne niebędące przedsiębiorcami, a w szczególności członkowie inicjatyw skupiających osoby zainteresowane prowadzeniem działalności w obszarze nowoczesnych technologii, posiadające startup/realizujące projekt startupowy mający na celu opracowanie nowego produktu lub usługi.
Miejska Przestrzeń Co-workingowa nie może być udostępniana w charakterze stałego biura przeznaczonego do prowadzenia działalności gospodarczej, zawodowej lub badawczej.

Chcąc skorzystać z pomieszczeń przy Zana 38, należy zgłosić się w terminie co najmniej 24 godzin przed rozpoczęciem pracy pod numerem 81 466 25 35 lub e-mailem na adres: startup@lublin.eu.